29. septembra 2021

DTF-Transferová tlač

DTF Transfery je technológia, pri ktorej sa využíva plošná sieťotlač a digitálna tlač DTF kde vznikne nažehlovačka – transfer. Farby motívu loga sa tlačia zrkadlovo na prenosové médium a po potlačení sa pomocou transferových lisov natlačené motívy aplikujú potrebným časom na textil. Pomocou tejto technológie potlačíme motív – transfer, ktorý je možne skladovať – t.z. vyrobiť viac transferov nažehlovačiek ako momentálne potrebujete a neskôr v prípade potreby ho vieme aplikovať na textil.

Transferovú potlač používame v situácií, keď nie je možne alebo nevhodne používať inú priamu potlač, ako sú neprístupné miesta a plochy napr. goliere, vrecká, šiltovky, klobúky, dáždniky, alebo na komplikovanejšie materiály.

DTF transferová potlač je plnofarebná potlač ideálna pre kusové, stredné alebo veľké série, výhodou je kvalitný výsledok tlače v krátkom čase na rôzne druhy textilu v širokej škále materiálov, vrátane všetkých druhov tmavých a svetlých odtieňov – 100% bavlna, 100% polyester, zmesový textil, rifľovina a iné druhy textilu.

Je ideálna pre trička, mikiny, šiltovky, klobúky, športové súpravy, dresy, pracovné odevy a ďalšie.

Zhrnutie:

  • plnofarebná tlač, plnofarebných obrázkov.
  • obrázok na tlač v minimálnom rozlíšeni 200 dpi a viac vo formáte psd, png bez pozadia ( alebo vektor krivky ).
  • výhodou transferu je vysoká odolnosť pri praní.
  • Ponúkame transféry na rolke aj pre vlastné lisovanie – reklamné agentúry – veľkoobchodný cenník.
  • Nie sme predajcovia technológií a pre posúdenie kvality a odolnosti tlače je možnosť objednať si textil ( tričko ) z vašou vlastnou potlačou.

Pre transférovu potlač využívame najmodernejšie tlačiarenské stroje, ktoré majú plnofarebnú fotorealistickú tlač. 

Cena tlače sa odvíja od veľkosti motívu a počtu kusov.

Cenu zasielame na vyžiadanie konkrétnej potlače e-mail: stomi@stomi.sk