20. februára 2016

Sieťotlač

Univerzálna priama potlač farbou na rôzne materiály. V tejto oblasti ponúkame FULLSERVICE služby, kde potláčame rôzne druhy materiálov. Sieťotlač je vhodná a často používaná metóda pre tlač väčších sérií.

Produkty sieťotlače:

  • Tlač reklamných premetov.
  • Tlač textilu ( trička, bundy, mikiny, polokošele, pracovné odevy  atď. )
  • Tlač na papier, drevo, kov, plasty, sklo, fólie, panely.

V menu PONUKA TEXTILU ponúkame textil kde si môžete vybrať rôzne značky, kategórie, farby, špecifikácie, okamžite skladové zásoby a cenu textilu bez potlače. 

 

Pre potlačenie technológiou sieťotlače využívame poloautomatické ako aj ručné stroje, ktoré významne zvyšujú kvalitu, produkciu a presnosť tlače.
Prednosťou sieťotlače je vysoký nános potlače priamo farbami, stálosť farieb a životnosť samotnej potlače. Jej výhodou je možnosť potláčať širokú škálu povrchov, ktoré nie sú ideálne hladké a pre viacfarebnú potlač vieme potláčať až do 6 farebnej priamej potlače alebo CMYK.  

Cena pre sieťotlač:

Samotná cena potlače farbami je nižšia ako iné technológie potlače, ale pred realizáciou sieťotlače je potrebne urobiť prípravu tlače, ktorá navýši koncovú cenu zákazky, vhodná metóda pre väčšie série.

Príprava tlače pre sieťotlač obsahuje:

  • Grafické spracovanie motívu a výroba filmu.
  • Výroba sieťotlačoveho vzoru na sieťotlačovy rám ( šablónu.)
  • Sieťotlačový rám (šablóna) sa vyrába pre každú farbu samostatne ( napr. 3 farebná potlač na textil je potrebne vyrobiť 3 x film a 3 x sieťotlačovu šablónu. )

Cenu zasielame na vyžiadanie konkrétnej potlače e-mail: stomi@stomi.sk